30. Perfect imperfection

Brooklyn

                Justin jęknął w moje usta, słysząc telefon, ale nie przestawał mnie całować, jakby nic się nie stało. Niechętnie pchnęłam nieco jego pierś, by sięgnąć po swojego iPhone'a, który w jakiś sposób wylądował na podłodze obok łóżka, ale się nie zepsuł.
                - Nie odbieraj - Mruknął w moją skórę
                - To-to może być ważne - Zająknęłam się, nie mogąc się skupić przez jego urok.
                Sięgając lewą ręką na podłogę, poklepałam jej powierzchnię, by znaleźć to głupie urządzenie, które przerwało nam cudowną chwilę. Usłyszałam jękliwe westchnienie Justina, zanim pociągnął poją dolną wargę zębami i w końcu puścił ją z lekkim pyknięciem. To było takie seksowne. Podniósł mojego iPhone'a z podłogi i przyłożył go do ucha.
                - Co? - Wyrzucił z siebie niegrzecznie, podnosząc się i opierając na łokciu przy moim boku.
                Modliłam się do Boga, by to nie była moja mama - coś, co jest bardzo mało prawdopodobne o czwartej rano - bo to by oznaczało moją natychmiastową śmierć.
                - Justin? - Zapytał głos po drugiej stronie, co mnie zaskoczyło.
                Ogarnęła mnie ulga, gdy zdałam sobie sprawę, że to nie może być moja mama. Ona nie zna Justina.
                - Kelsey? - Justin zmarszczył brwi i spojrzał na mnie ze wzrokiem, który mówił "Twoja przyjaciółka jest najbardziej irytującą osobą na świecie" i przewrócił oczami.
                - To Kelsey? - Odwzajemniłam jego zmieszanie/irytację. Czego ona chciała, że musiała nam przerwać?
                - Gdzie jest Brooklyn, dlaczego masz jej telefon i dlaczego tak długo nie odbieraliście? - Krzyknęła po drugiej stronie tak głośno, że słyszałam ją bardzo wyraźnie.
                Szanowni Państwo, chciałabym przedstawić wam moją przyjaciółkę: królową dramatyzowania.
                - Możesz się zamknąć? Przyprawiasz mnie o ból głowy - Jęknął Justin, jego irytacja wzrosła - Ona jest tutaj ze mną i właśnie przerwałaś...
                Powstrzymałam go, wyrywając mu telefon z ręki, zanim Kelsey usłyszała to, co Justin zamierzał jej powiedzieć. Wiem, że faceci nie wstydzą się mówić o swoich "doświadczeniach seksualnych" z dziewczynami (nie, żebyśmy uprawiali seks, ale wiecie co mam na myśli), ale ja nie jestem facetem. Justin uśmiechnął się do mnie, gdy zdał sobie sprawę z tego, co właśnie zrobiłam, zatapiając się na łóżku, podczas gdy ja przyłożyłam telefon do ucha.
                - Hej Kelsey - Przywitałam się, starając się brzmieć wesoło, choć wcale tak nie było.
                - Brooklyn, co Wy tam do cholery robicie? - Krzyknęła pół-szczęśliwie, pół-gniewnie.
                - Po prostu rozmawialiśmy - Skłamałam, tonem to-nic-takiego mając nadzieję, że ona to kupi bo inaczej będę musiała później przejść przez jej wypytywanie.
                Justin uniósł brwi, jakby mówiąc: "Naprawdę?" zanim kąciki jego ust uniosły się w górę, najprawdopodobniej przez to, że obmyślił jakiś plan. O nie.
                - Bzdura - Splunęła Kelsey - Wiesz, że wyciągnę z Ciebie to wszystko, jak tylko się zobaczymy - Prawie widziałam jej pełen wyczekiwania uśmieszek. Najgorsze jest to, że wiem, że ma rację - Tylko bądź ostrożna, dobrze? Nie chcemy jeszcze żadnych dzieci - Zachichotała i usłyszałam drugą osobę, śmiejącą się razem z nią. Świetnie.
                - Kelsey - Pisnęłam zakłopotana - Nie będziemy tego robić - Syknęłam ciszej, zaciskając zęby, by Justin słyszał najmniej, jak to możliwe.
                - Więc jeśli nie byłaś zajęta, to czemu nie odebrałaś? Wydaje się, że jestem tutaj jedyną osobą, która się o Ciebie troszczy - Mogłam wyobrazić sobie, jak kręci głową i posyła mi to złowrogie spojrzenie, jak wtedy, gdy jest obrażona.
                - Tak, przepraszam, że nie zadzwoniłam, ale... - Nie mogłam skończyć zdania, ponieważ poczułam rękę przesuwającą się od mojego kolana, aż po udo na spodenkach, które miałam na sobie.
                Justin uśmiechnął się na moją reakcję, kiedy starałam się zatrzymać go morderczym spojrzeniem. Chyba nie było zbyt mordercze, ponieważ wciąż się zastanawiałam, czy naprawdę chciałam go powstrzymać.
                - B? Jesteś tam? - Głos Kelsey przypomniał mi o naszej rozmowie.
                - Um tak, tak jestem - Odchrząknąłem ale, gdy wargi Justina zaatakowały drugą stronę mojej szyi, to nie pomogło. Jego dłoń pozostała na moim udzie, rysując niewidzialne kręgi na mojej skórze - Eee, mówiłam, że właśnie wróciliśmy do domu - Przełknęłam ślinę, gdy Justin zaczął czynić cuda swoim językiem na mojej szyi. Jeśli będzie tak robił, to pod koniec rozmowy, będę miała wszędzie malinki.
                - Więc policja Was nie złapała? - Zapytała Kelsey.
                - Nie - Mówiąc wydałam z siebie jednocześnie jęk, przez co mój głos zabrzmiał dziwnie.
                Czułam jak Justin chichocze w moją szyję, muskając lekko zębami wrażliwą skórę.
                - Jesteś pewna, że wszystko w porządku? - W tym momencie Kelsey brzmiała prawie na zaniepokojoną.
                - Jest świetnie - Powiedziałam czując, jak dłoń Justina opuszcza moje udo. To była dobra i zła chwila.
                - Um, w porządku - Odpowiedziała nieprzekonana - Zgaduję, że zostajesz tam na noc?
                - Tak, jego rodziny nie ma w domu - Wyjaśniłam, mimowolnie dając Justinowi lepszy dostęp do mojej szyi, gdzie powoli, ale umiejętnie całował całą skórę od mojego obojczyka, aż po ucho. Jego ręka, która wcześniej była na moim udzie teraz masowała mój brzuch, podnosząc brzeg czarnej koszulki, aby wsunąć się pod nią, a ja starałam się zachować spokój - Zostajesz u Tysona? - Zapytałam po długich sekundach milczenia.
                - Tak, jesteśmy tu wszyscy, ale pójdziemy do jego pokoju po tej rozmowie - Powiedziała, sugestywnie. Mała napalona Kelsey. Chociaż sama jestem nie lepsza.
                Tyson dzieli mieszkanie z Mikiem i Lukiem, więc myślę, że są tam wszyscy ze swoimi dziewczynami. Cieszyłam się, że byłam sam na sam z Justinem.
                - Super, baw się dobrze - Parsknęłam lekko, wiedząc doskonale, co zamierzają robić "w jego pokoju".
                - Och, uwierz mi, będę - Zachichotała.
                Nagle Justin wyciągnął rękę spod mojej koszulki i zjechał nią w dół do tkaniny moich majtek, aż dotknął mnie tam. Tam. Tam, gdzie jeszcze nikt mnie nie dotykał. Tam, gdzie jestem pewna, że czuł, jak robię się mokra od wszystkich jego pieszczot i pocałunków na szyi. Jęknęłam.
                - Muszę kończyć, Kelsey. Pa - Powiedziałam szybko i jestem przekonana, że to była reakcja, jakiej oczekiwał Justin, bo nie ukrywał już twarzy w mojej szyi, ale patrzył na mnie dumny ze swojego osiągnięcia.
                - Ale zaraz, dlaczego? Chcesz, żebym przyjechała po Ciebie jutro? - Powiedziała zmieszana Kelsey.
                Justin dotknął mnie ponownie, tym razem dodając większy nacisk, jakby zmuszając mnie, bym się rozłączyła.
                - Jasne, zadzwonię. Dobranoc Kelsey - Szybko nacisnęłam czerwony przycisk na moim ekranie, zanim zdążyłaby odpowiedzieć i odłożyłam telefon na stolik Justina.
                - Co to było? - Prawie wysapałam, czując nieznane emocje obiegające moje ciało.
                Justin uśmiechnął się porozumiewawczo i pochylił się znowu, by pocałować mnie w usta.Natychmiast to odwzajemniłam, pocałunek w krótkim czasie zrobił się namiętny. Wodziłam dłońmi po jego torsie, czując umięśnioną klatkę piersiową i brzuch pod opuszkami palców. Justin masował moje boki pod koszulką, przesuwając dłonie coraz bardziej w górę, aż dotarł do moich cycków. Ujął moje piersi przez stanik i ścisnął je lekko, przez co jęknęłam. Nasze biodra ocierały się o siebie cały czas, dając mi cudowne uczucie w okolicy podbrzusza. Jak to możliwe, że druga osoba może sprawić, że będziesz się czuć tak dobrze? Przerwaliśmy pocałunek, by zaczerpnąć powietrza, oboje ciężko oddychaliśmy. Justin patrzył mi w oczy przez kilka sekund z emocją, której nie mogłam opisać, ale to było intensywne, przez co moje serce trochę przyśpieszyło.
                - Ufasz mi, Brooklyn? - Szepnął nagle, nie przerywając kontaktu wzrokowego ani na sekundę.
                - Tak - Odpowiedziałam, absolutnie i całkowicie pewna swojej odpowiedzi, co sprawiło, że na jego idealnie pełnych ustach pojawił się mały uśmiech.
                W tej chwili coś sobie uświadomiłam. Ufałam temu chłopakowi, lubię tego chłopaka bardziej, niż jakiegokolwiek wcześniej, lubię w nim wszystko, nawet jego niedoskonałości i żywię do niego coraz silniejsze uczucia. Może Kelsey miała rację i naprawdę go kocham. Może zakochałam się w nim, nawet o tym nie wiedząc. Ale problem w tym, że on nie wierzył w miłość, sam to powiedział. A ja nie chce zakochiwać się w kimś, kto tego nie odwzajemni. To jest strasznie popaprane.
                Kiedy Justin podniósł się ze mnie - nie, żeby wcześniej mnie przygniatał, ale nasze ciała się dotykały - Zapomniałam o wszystkich "co jeśli" i skupiłam się na teraźniejszości. Odsunął się dalej ode mnie, więc już się nie stykaliśmy ciałami. Nie trwało to jednak długo, bo wkrótce poczułam, jak jego palce podwijają moją koszulkę, a jego usta składają pocałunki tuż nad gumką moich spodenek. Moje ramiona opadły bezwładnie przy moich bokach, ale to uczucie, to było zbyt wiele, więc moje dłonie zacisnęły się mocno na kołdrze. Justin całował mój pępek, wciąż podnosząc materiał koszulki. Kiedy dotarł do doliny między piersiami, moje ręce odruchowo wystrzeliły w górę, pragnąc by zdjął ze mnie niepotrzebny materiał. Justin skorzystał z okazji i podwinął koszulkę w górę, dopóki jej nie zdjął i nie rzucił na podłogę. Niemożliwym było, bym nie czuła się skrępowana, kiedy po raz pierwszy Justin zobaczył mnie bez koszulki.
                - Jesteś taka piękna, kochanie - Justin odsunął się trochę, więc mógł mi spojrzeć w oczy, kiedy to mówił.
                Jego dłoń, ta którą, nie podpierał się na materacu odgarnęła mi kilka kosmyków z twarzy.
                - Dziękuję - Szepnęłam, rumieniąc się na komplement.
                Kiedy chłopak, którego lubisz (a może nawet kochasz) mówi coś tak słodkiego, patrząc ci w oczy, nie sposób się nie rozpłynąć.
                Justin pochylił się i musnął moje usta, jego nieśmiertelniki połaskotały moją skórę, ale chciałam więcej. "Seksualna" część mnie, której nie znałam aż do dzisiaj, była zdecydowana zrobić kolejny krok do przodu. Może jeszcze nie byłam gotowa na seks, ale wiedziałam, że ludzie robią wcześniej inne rzeczy. Justin złapał wskazówkę i pocałował mnie bardziej namiętnie. Moje usta były spuchnięte, ale wydawało się, że nigdy nie będą mieć dość kontaktu z ustami Justina. Nasze nogi były splecione, kiedy przewróciłam nas tak, że teraz ja byłam nad nim. Moje palce bawiły się jego włosami, bo wiedziałam, że to kocha. Dłonie Justina przesunęły się na zapięcie mojego stanika i zamarłam.
                - Nie musimy dzisiaj zdejmować niczego więcej - Zapewnił mnie, przesuwając dłonie na mój krzyż - Mogę zrobić Ci dobrze w ubraniach - Jego głos brzmiał tak ochryple i uwodzicielsko, że skręcałam się, by trzymać swoje uda razem. Co ten chłopak ze mną robi.
                Skinęłam głową, doceniając, że robi ze mną to wszystko tak powoli. Wiem, że ciężko jest mu nie zerwać ze mnie ubrań i zająć się tym, co trzeba, bo to jest to, co zwykle robi z dziewczynami. Cóż, kiedyś robił. Aby pokazać mu swoją wdzięczność, przysunęłam swoje biodra do jego, czując jego wzwód poniżej podbrzusza. Chyba się cieszyłam, że oboje mieliśmy spodnie, bo to byłoby dla mnie kłopotliwe. Justin odpowiedział jękiem, kołysząc biodrami.
                - Jesteś taka seksowna, skarbie - Jęknął, gdy moje wargi zaatakowały jego szyję, by dać jej tyle samo uwagi, ile on dał mi wcześniej.
                Słyszałam ciężki oddech Justina przy swoim uchu i wkrótce poczułam, jak jego dłonie wślizgują się pod moje majtki i ściskają moje pośladki. Trwało to tak przez jakiś czas, oboje całowaliśmy i pieściliśmy się wzajemnie, a nasze krocza ocierały się o siebie. Moja kobiecość zaczęła pulsować, a jej ścianki zaczęły się zaciskać, cały pokój wypełniały nasze jęki.
                - O mój Boże - Zawołałam, kiedy wiedziałam, że jestem już blisko - Justin - Jęknęłam, gdy napięcie było zbyt duże i musiałam odpuścić.
                - Kurwa, Brooklyn - Syknął, wbijając palce w moje uda, kiedy on również doszedł.
                Opadłam obok niego dusząc i patrząc w sufit. Na moje usta wkradł się dumny uśmieszek. Nieźle jak na pierwszy orgazm. Brawo, dziewczyno.
                - Wow - Powiedziałam po kilku chwilach na to, co właśnie się wydarzyło.
                Odgarnęłam włosy z twarzy i czekałam, aż mój oddech się uspokoi.
                - Podobało Ci się, co? - Justin odwrócił się na bok, uśmiechając się do mnie porozumiewawczo.
                Mogłam dostrzec błysk szczęścia w jego nieludzko pięknych oczach i wiem, że to nie był rodzaj rozładowania seksualnego napięcia, jakiego najprawdopodobniej potrzebował. Wiedziałam, że był szczęśliwy, bo mu zaufałam i udowodniłam to.
                - Chyba - Wzruszyłam ramionami, starając się wyglądać nonszalancko, gdy w rzeczywistości w ogóle nie byłam spokojna.
                Adrenalina wciąż krążyła mi w żyłach po zrobieniu czegoś zakazanego, ale nie czułam się z tym źle. Mama by mnie zabiła, gdyby się dowiedziała, ale ja przez to poczułam, że żyję.
                Justin zachichotał, przecierając oczy dłońmi, prawdopodobnie ze zmęczenia. Wtedy zauważyłem małe, białe blizny na jego kostkach.
                - Nie miałeś tego wcześniej - Zmarszczyłam brwi, biorąc go za rękę i patrząc na niego wyczekująco.
                Przysięgam, jeśli mi powie, że wdał się w kolejną bójkę, to go zamorduję.
                - Tak jakby uderzyłem w ścianę tego dnia, kiedy się na Ciebie wkurzyłem - Przyznał ze śmiechem.
                Opuściłam jego dłoń, głaszcząc delikatnie nieregularną ścieżkę na jego skórze.
                - Tylko Ty potrafisz uderzyć ścianę - Przewróciłam oczami, ale nie mogłam powstrzymać śmiechu.
                Justin posłał mi swoje spojrzenie małego-niewinnego-dziecka-któremu-nie-można-się-oprzeć.
                - Powinniśmy spróbować zasnąć. Jest już prawie piąta - Ziewnął, podnosząc kołdrę i weszliśmy pod nią.
                Również ziewnęłam i skinęłam głową, przesuwając się pod kołdrą bliżej niego.
                - Koch-kocham się z Tobą przytulać - Szybko się poprawiłam, mając nadzieję, że nie domyślił się, co najpierw chciałam powiedzieć.
                Cholera, prawie to powiedziałam. Przygryzłam wargę, ciesząc się, że nie mógł widzieć mojej zarumienionej twarzy, gdyż spoczywała na jego klatce piersiowej. Justin przyciągnął mnie bliżej siebie, oplatając swoje silne ramiona wokół mojego ciała. Całując mnie w czoło na dobranoc, zgasił światło, pozostawiając pokój w przyjemnym mroku.

**

                Promienie słoneczne przedzierały się przez zasłony, kiedy otworzyłam oczy następnego dnia rano. Musieliśmy zapomnieć zasunąć je wczoraj. Zamrugałam kilka razy, aby przyzwyczaić się do nagłego światła, rozciągając ramiona i wydałam z siebie jeden z tych dźwięków, które wydajemy z siebie, kiedy się budzimy. Jednak moja prawa ręka zderzyła się z czymś, a raczej kimś.
                - Dzień dobry, księżniczko - Justin uśmiechnął się do mnie.
                Podpierał się na łokciu, po prostu patrząc na moją twarz. Spanikowałam trochę. Używając swoich włosów, by ukryć moją okropną, zaspaną twarz, ziewnęłam.
                - Dzień dobry - Nie mogłam się nie uśmiechnąć, bo powiedział: Dzień dobry, księżniczko. To znaczy, która dziewczyna nie chciałaby tego usłyszeć, przynajmniej raz w życiu? - Dawno wstałeś? - Zapytałam, obawiając się, że słyszał, jak mówię przez sen lub widział, jak robię coś głupiego.
                - Kilka minut temu - Wzruszył jednym ramieniem, drapiąc się w pierś.
                Cholera, co za widok tak na pobudkę.
                - I postanowiłeś patrzeć na mnie, zamiast zrobić śniadanie? - Zaśmiałam się odwracając na bok, aby chwycić koszulkę, którą Justin dał mi zeszłej nocy i założyłam ją na siebie, by zakryć gęsią skórkę na brzuchu.
                - Czekałem, by zjeść śniadanie z Tobą.
                Jęknęłam w zachwycie.
                - Jak słodko, Justin - Spojrzałam na niego wstając z łóżka - Ale mam nadzieję, że nie spodziewałeś się, że będę gotować.
                - Też nie potrafisz gotować? - Na jego twarzy pojawiła się smutna minka - Chyba będziemy musieli zjeść płatki, czy coś takiego - Narzekał, wstając - Miałem nadzieję, że zrobisz mi naleśniki.
                - Przykro mi - Zaśmiałam się, podążając za nim i wskoczyłam mu na plecy, by zaniósł mnie do kuchni.
                Plecy Justina zawibrowały od śmiechu, ale złapał moje uda, bym nie spadła i pobiegł do kuchni, wydając końskie odgłosy, przez co wybuchnęłam śmiechem.
                - Ale z Ciebie głupek - Zakpiłam po tym, jak posadził mnie na blacie i poszedł wziąć kilka rzeczy z lodówki.
                - Kochasz to - Odwrócił się gwałtownie, by mrugnąć do mnie. Och, gdybyś tylko wiedział... - Przy okazji, możesz skorzystać z toalety, jeśli chcesz - Dodał, zataczając palcami koła wokół twarzy - Tak jakby masz tusz rozmazany na twarzy.
                Od razu poniosłam dłonie, by zakryć twarz z zakłopotania. Mogłam się tego spodziewać, bo nie umyłam jej wczoraj - chusteczki do demakijażu były w torebce, która została w samochodzie Kelsey.
                - Dzięki, że teraz mi mówisz - Odpowiedziałam sarkastycznie, żartobliwie posyłając mu mordercze spojrzenie.
                To mówiąc, zeskoczyłam z blatu i poszłam do łazienki. Rzeczywiście, moja twarz była cała w plamach od tuszu do rzęs i eyelinera. Wyglądałam, jak Gnijąca Panna Młoda. Wiedząc, że niewiele pomoże sama woda, zaczęłam szukać jakiegoś płynu do demakijażu. Jeśli dwie kobiety mieszkają w tym domu, muszą coś mieć. W końcu znalazłam zieloną butelkę i wycisnęłam trochę żelu na dłoń, rozsmarowując go po twarzy, a następnie spłukując go zimną wodą. Wynikiem była moja blada twarz, mówiąca światu dzień dobry. Wątpiłam, że wyglądam lepiej bez makijażu, ale to musiało wystarczyć. Moje włosy były okropne, splątane i sterczące we wszystkich kierunkach. Nie dało się uczesać ich teraz. Westchnęłam, odwracając wzrok od lustra i wróciłam do kuchni, gdzie Justin przygotował już śniadanie dla dwóch osób.
                - Hmm, ładnie pachnie - Zażartowałam, na co Justin przewrócił figlarnie oczami.
                - Cereal a l’Orangejuice - Powiedział z okropnym francuskim akcentem.
                Usiadłam naprzeciw niego, śmiejąc się.
                - Captain Crunch, naprawdę? - Zachichotałam, trzymając karton w ręku - Ile Ty masz lat, pięć?
                - Kupujemy je tylko dlatego, że Jaxon je lubi - Próbował się bronić.
                - Tak, pewnie, Jay - Powiedziałam, zanurzając łyżkę w płatkach.
                - Myślałem, że nazywasz mnie Jay tylko, jak jesteś pijana - Powiedział Justin z pełnymi ustami.
                Skrzywiłam się.
                - Nazwałam Cię wczoraj Jay? - Zmarszczyłam brwi, nie pamiętając tej części nocy.
                Skinął głową rozbawiony.
                - Wyglądasz lepiej, panda.
                Sapnęłam obrażona.
                - Nie wyglądałam jak panda.
                - Tak, pewnie, Brooke - Powtórzył moje wcześniejsze słowa - Ale poważnie wyglądasz lepiej bez makijażu, nie wiem, dlaczego go robisz - Powiedział nonszalancko.
                Poczułam ciepło na policzkach przez ten komplement, a na moich ustach pojawił się lekki uśmiech. Prawda, że to było słodkie? Kiedy nie odpowiedziałam, Justin spojrzał znad prawie skończonej miski płatków i zauważył mój rumieniec. Na jego twarzy pojawił się uroczy uśmieszek, jego włosy opadały trochę na oczy, ponieważ nie postawił ich jeszcze na żelu. Skończyliśmy nasze śniadanie i rozmawialiśmy trochę, po czym postanowiłam zadzwonić po Kelsey. Mama pewnie już się zastanawia, gdzie jestem.
                - Co zamierzasz robić przez resztę weekendu? - Justin oparł się niedbale o ścianę w korytarzu, a ja założyłam kurtkę.
                Wiem, że skórzana kurtka, spodenki do koszykówki i obcasy nie wyglądały modnie, ale nie chciałam zakładać ponownie moich ciuchów z imprezy.
                - Uczyć się, chyba. Zbliżają się moje egzaminy przed przerwą świąteczną, więc powinnam zacząć powtarzać - Prychnęłam w perspektywie weekendu nad książkami.
                - Brzmi fajnie.
                Uśmiechnęłam się do Justina.
                - Postaraj się nie nudzić za bardzo beze mnie.
                - To będzie trudne - Przyznał, owijając ramiona wokół mojej talii, by przyciągnąć mnie bliżej i pocałował mnie.
                Odwzajemniłam pocałunek, odsuwając się, zanim wszystko skończyłoby się tak, jak wczoraj.
                - Zadzwonię do Ciebie - Powiedziałam, muskając jego policzek, zanim otworzyłam drzwi i wyszłam.
                - Mam nadzieję, że nikt Cię nie zobaczy na ulicy - Krzyknął Justin, kiedy byłam w połowie schodów.
                Posłałam mu tylko wymowne spojrzenie i szłam dalej. Planuję założyć ten brzydki płaszcz, jak tylko będę w samochodzie Kelsey. Przynajmniej raz się przyda. Na szczęście, jak tylko wyszłam na ulicę - która była prawie pusta, zważając na to, że była jedenasta rano w sobotę - dostrzegłam samochód Kelsey.
                Pobiegłam do niej, już widząc, że śmieje się z mojego stroju. Szybko wśliznęłam się do środka na fotel pasażera i zamknęłam drzwi, posyłając jej spojrzenie "nic nie mów". Podniosłam palec, zanim mogła cokolwiek powiedzieć.
                - Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale proszę, załóż ten dług płaszcz.
                Przewróciłam oczami i odwróciłam się na fotelu, by dotrzeć do moich rzeczy na tylnym siedzeniu. Zmieniłam kurtkę na płaszcz i włożyłam swoje rzeczy do torebki.
                - Dlaczego masz włosy, jak po seksie? - Zapytała Kelsey, mrużąc na mnie oczy.
                Zaciskała dłonie na kierownicy, ale nie uruchomiła jeszcze silnika.
                - Nie uprawialiśmy jeszcze seksu, Kelsey. Po prostu dużo się przemieszczałam w nocy - Jak tylko to powiedziałam, na usta Kelsey wrócił uśmiech.
                - Uprawianie seksu i przemieszczanie się w łóżku mogą być traktowane jak synonimy - Stwierdziła, na co westchnęłam.
                - Możemy już jechać?
                - Jeśli powiesz mi co Ty i Justy robiliście - Negocjowała.
                - Nie nazywaj go Justy, to przypomina mi Alejandrę - Skrzywiłam się.
                - Mówiąc o Alejandrze, nie uwierzysz, co zrobiła wczoraj. Ona jest taką szmatą - Kelsey potrząsnęła głową, wreszcie włączając silnik.
                - Zaskocz mnie - Osunęłam się w fotelu, gotowa wysłuchać chyba nie bardzo ciekawej plotki.
                - Po tym, jak Justin ją olał, ona tańczyła, cóż, bardziej kręciła tyłkiem z każdym chłopakiem w klubie, a kiedy przyjechała policja, pojechała z Tylerem - Posłała mi spojrzenie "możesz w to uwierzyć?".
                - Oni stanowiliby świetną parę - Zaśmiałam się. Suka i Dupek.
                Minęły tylko dwie sekundy i Kelsey ponownie zaczęła mówić. Ona nigdy się nie zamyka.
                - Więc powiedz mi - Domagała się.
                - Nie zamierzasz odpuścić, prawda? - Uniosłam brew, myśląc o tym, jak jej powiedzieć.
                Bo widzisz, Justin i ja całowaliśmy się niewinnie, a następnie jedna rzecz doprowadziła do drugiej i skończyło się ocieraniem o siebie, aż doszliśmy. Cóż, to nie wydaje się najlepszym pomysłem.
                - Nie, nie zamierzam - Posłała mi zadowolony z siebie uśmieszek.
                Westchnęłam głośno.
                - My po prostu całowaliśmy się i cóż, my tak jakby... Um...
                - Doszłaś? - Powiedziała, jakby to nie było nic wielkiego, ale ja zrobiłam się czerwona - Dlaczego tak się przy tym denerwujesz? Założę się, że Ci się podobało - Mrugnęła do mnie, ponownie przenosząc wzrok na drogę.
                - To prawda - Przyznałam, chichocząc - Czy ty i Tyson...
                Kelsey skinęła głową i uśmiechnęła się do mnie.
                - To było niesamowite, tylko bolało trochę na początku.
                - Aww - Zagruchałam, trącając ją żartobliwie łokciem - Jesteś teraz kobietą.
                - Zamknij się - Uderzyła mnie - Zobaczymy jak długo Ty wytrzymasz.
                Jeśli z Justinem wszystko będzie tak szło, niedługo.

**

                - Już jestem! - Krzyknęłam, kiedy byłam już w swoim domu.
                Moja mama przyszła chwilę później.
                - Jak impreza?
                - Dobrze - Uśmiechnąłem się, zdejmując swoje zabójcze szpilki i zostawiłam torbę i płaszcz na podłodze.
                - Czyje to ubrania? - Mama zmarszczyła brwi, gdy zobaczyła, co miałam na sobie, zabierając te brudne z torebki.
                - Um, brat Kelsey mi je pożyczył, bo zapomniałam piżamy - Skłamałam.
                - Och, musi być naprawdę duży - Okej, brat Kelsey ma trzynaście lat, nie ma bata by pasowały na niego ubrania Justina, ale hej, kupiła to.
                - Nie masz pojęcia - Uśmiechnęłam się sztucznie.
                - Twoje ciuchy z imprezy śmierdzą alkoholem - Powąchała koszulę i spódnicę, posyłając mi to swoje spojrzenie "lepiej miej dobre wyjaśnienie, panienko"
                - Jakiś głupi chłopak rozlał swojego drinka na mnie - Zaśmiałam się.
                - Więc nie piłaś? - Zmarszczyła swoje idealnie wyregulowane brwi.
                - A Cola się liczy? - Uśmiechnęłam się niewinnie. Nie chcę być zarozumiała, ale jestem coraz lepsza w kłamaniu.
                Mama zachichotała.
                - Dam to Marii, by zaniosła do pralni. Ubrania brata Kelsey też należy wyprać, byś mogła je jak najszybciej oddać
                - Tak, wezmę prysznic i dam jej wszystko, co brudne - Wzięłam buty i torebkę z podłogi i zniknęłam w swoim pokoju.
                Wydając z siebie westchnienie ulgi, weszłam do łazienki. Dzięki Bogu, nie przyłapali nas. Niechętnie zdjęłam ubrania, które pachniały Justinem - żel do mycia ciała i Axe - oraz bieliznę. Włączyłam ciepłą wodę i umyłam włosy, prawdopodobnie wyrywając sobie kilka, kiedy próbowałam je rozplątać, po czym obmyłam ciało. Gdy skończyłam, owinęłam się ręcznikiem. Wracając do pokoju, włożyłam wygodną piżamę i wysuszyłam ręcznikiem włosy zbyt leniwa, by wysuszyć je suszarką. Opadłam na materac łóżka i wzięłam telefon, by sprawdzić Twittera. Niemniej jednak powiadomienie z iMessage przykuło moją uwagę w pierwszej kolejności. Otworzyłam rozmowę z Justinem i zobaczyłam, że wysłał mi zdjęcie.

Justin: Śpiąca królewna;) (pic)

                Jęknęłam, gdy zobaczyłam zdjęcie. To było zdjęcie śpiącej mnie z dzisiejszego ranka, moje włosy sterczały w każdą stronę i miałam rozchylone usta.

Brooklyn: Co do cholery? Zrobiłeś mi zdjęcie, kiedy spałam?
Justin: Wyglądasz jak aniołek.

                Okej, to było słodkie.

Brooklyn: Nie wierzę, że mam takiego dziwnego chłopaka...
Justin: Staram się;) Twoja mama niczego nie podejrzewała?
Brooklyn: Nie, powiedziałam jej, że brat Kelsey pożyczył mi swoje ubrania lol.
Justin: O nie, nie pisz mi "lol", proszę.
Brooklyn: Przepraszam, lol.
Justin: -.-
Brooklyn: Co robisz?
Justin: Oglądam telewizję, a Ty? Uczysz się już?
Brooklyn: Nie, myślę, że się trochę prześpię. Jestem zmęczona.
Justin: Taki mam wpływ na kobiety;)

                Zachichotałam do siebie, nie mogąc uwierzyć, że naprawdę o tym rozmawialiśmy. Nie pisaliśmy o niczym szczególnym, ale podobało mi się, że poświęca mi swój czas. Wtedy wpadłam na pomysł - szalony, mogę dodać.

Brooklyn: Jasne... Co powiesz na to, byśmy spędzili razem poniedziałkowy poranek?
Justin: Ale Ty masz szkołę?

                Mogłam sobie wyobrazić, że ma zmieszany wyraz twarzy. Nie uwierzy mi, że to zaproponowałam.

Brooklyn: Urwę się, no.
Justin: MÓWISZ POWAŻNIE?
Brooklyn: Tak;)
Justin: Teraz poważnie myślę nad tym, że robię z Ciebie buntowniczkę. Przyjadę po Ciebie pod szkołę:)
Brooklyn: Oczywiście, Jay. Ok :) Teraz idę spać. Do zobaczenia. x
Justin: Śnij o mnie, kochanie;) x


_____________


NOWE TŁUMACZENIE - "NOT SAFE FOR WORK"
ZAPRASZAM

121 komentarzy:

 1. Nie ma sprawy kochanie x
  Ci co na Ciebie tak naciskają z tymi rozdziałami to na pewno nie są lepsi ;)
  Udanej zabawy na wycieczce xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Aww :3 pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 3. OHH MY BIEBER ! Najlepszy rozdzial na swiecie no ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kauvshsvajs sfjsbsgsbdgusshv kocham cię! Jesteś niesamowita aniołku.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. OMG NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEGO ROZDZIAŁU! Baw się dobrze na wycieczce. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kaebvkggabi.. nie przejmuj sie tym poganianiem. według mnie tłumaczysz BARDZO szybko. i to są długie rozdziały :) nie mogę sie doczekać następnego. udanej wycieczki ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. cudo cudo cudo cudo ;D
  Dziękuję że tłumaczysz ; **

  OdpowiedzUsuń
 8. KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAAAAM!! KJFASDJTBHK TO JEST BOSKIE ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialny jak zawsze miłej wycieczki :**

  OdpowiedzUsuń
 10. OMB! GENIALNY!TCVYGBUI

  OdpowiedzUsuń
 11. kocham to *-*

  miłej wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. jejciu. ;d ale suuuppeerr nie moge sie doczekac

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny rozdział. <3

  Udanej wycieczki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jejku nie moge sie doczekać 38 rozdziału Hahaha Dziekuje że tłumaczy ;**

  OdpowiedzUsuń
 15. Zajebisty <333 a i miłej wycieczki xoxo

  OdpowiedzUsuń
 16. najlepsze opowiadanie ever. dajcie mi takiego chłopaka jak justin, aww <3 kocham ich jako parę, nawet danger i kelsey im nie dorównują naprawdę <3

  udanej wycieczki <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Aww<3 Baw sie dobrze na wycieczce!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. No seksu nie było ale .. lakdghbwliuhgfzuogz!
  Już się nie mogę doczekać kolejnego!
  Buziaki <3
  Udanej wycieczki :)

  @NowSuitUp

  OdpowiedzUsuń
 19. fsdhjfjhsfhjsgfjhsgfjhsgfjhs *o*

  OdpowiedzUsuń
 20. seksu nie było ale rozdział i tak jest hfbhsfsh *-*
  kocham to opowiadanie :3
  ps dziękuję że to tłumaczysz xx

  OdpowiedzUsuń
 21. Awww <3 doszli i to jest już coś xd

  Koc<3ham <3


  @luvmynika


  + www.life-is-life-try-smile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Ojejku... Oni są tacy słodcy *,* .
  Nie mogie się doczekać soboty . Świetnie tlumaczysz ;*
  Miłej i udanej wycieczki <3333
  Kocham, Uwielbiam, Lubię ;****

  OdpowiedzUsuń
 23. hahaha przez caly rozdzial mialam na twarzy wielkiego banana xdd az chyba jeszcze raz go przeczytam :-D no to do soboty ! nie moge sie juz doczekac nowego rozdzialu xxx!

  OdpowiedzUsuń
 24. o kurwa ajnjasnjs

  OdpowiedzUsuń
 25. podziwiam, że mimo wszystko dodajesz rozdziały tak często. kocham cię za to ♥ udanej wycieczki :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Jak słodko! nfdnvjhbnjhnkjgnbbvcjklmndfjk <33333333333

  OdpowiedzUsuń
 27. Chyba sie załamie , będe mogła przeczytać dopiero w pon bo mam warsztaty taneczne , noo ale warto czekać <3 miłej wycieczki : 33

  OdpowiedzUsuń
 28. "Śnij o mnie, kochanie"
  Awwwwww ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. gfhdrfgjufj cudny

  OdpowiedzUsuń
 30. wlasnie.ludzie nie poganiajcie tak.ja sie w ogole ciesze,ze tlumaczysz to opowiadanie.jestes swietna.szkoda,ze kolejny dopiero w sobote ;p ale zycze udanej wycieczki. btw uwielbiam cie!

  PS wiesz co nadal mi wyskakuje 27 rozdzialow ;p

  OdpowiedzUsuń
 31. Mamo ja chce takiego Jussa na własność. ;*

  OdpowiedzUsuń
 32. jak zawsze cudowny :) ajaja kocham ich ♥

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja to kocham......fakt,seksu nie było,ale mi sie i tak podobało,chociaż moglo by dojść w końcu do....sama wiesz czego :P lol,juz nie mogę się doczekać soboty,co się wydarzy dalej *.* czekam na nn @mrsBieber1301 <3

  OdpowiedzUsuń
 34. Ojezujezu,jakie emocje. Jakimś cudem zupełnie wyleciało mi z głowy, że dzisiaj poniedziałek i rozdział, więc jak zobaczyłam powiadomienie, to radość taka ze ojej.
  Taaaaki cudowny rozdział, tak duzo Justina i Brooke! Najpierw ulga ogromna, że to tylko Kelsey dzwoniła, potem ten niesamowity po prostu nie-seks, później idealny poranek, no i te ich urocze wiadomości :3
  Przez to że rozdział w sobotę będę jeszcze bardziej wyczekiwać weekendu niż zwykle, haha. Udanej wycieczki życzę <3

  OdpowiedzUsuń
 35. rjgishngiluxhiludhglidthslihyildknhuilthyslighbnxl5uilsh5i

  CAŁY DZIEŃ COŚ ZBOCZONEGO.

  rgjsoie5g89hus5r98yusl98yugis85yus98ylseiylsiex8gtylie8yheil8yu

  KOCHAM CIĘ. TO. KOCHAM NATURĘ I CAŁYYYY ŚWIAT.

  I PIESKI.

  @AlexxOlaa

  OdpowiedzUsuń
 36. CU-DO-WNY.! Świetnie tłumaczysz. ;) I rozmowy są takie chgsikvtfxvcdi. *,* uwielbiam. I fakt, że zrobił jej zdjęcie jak spała mnie powalił. Awww. Ten rozdział, jak i mój komentarz można zaliczyć do tych uroczych, kochanych i słodkich oraz seksownych. Tak tak, to też mi się podobało. A szczególnie zachowanie Jusa. ^^ Nie bede sie już rozpisywać, dodam tylko jeszcze podziękowania za tłumaczenie opowiadania. Jestes wielka i kochana. <3 Do soboty. ;) może jakos wytrzymam. +Udanej wycieczki. ;33 @69_danger

  OdpowiedzUsuń
 37. Świetnie tłumaczysz, jesteś niesamowita! Udanej wycieczki <3

  OdpowiedzUsuń
 38. awwww jaki emocjonujący rozdział <3 /@ClaykaBelieber

  OdpowiedzUsuń
 39. Wow genialne *.* seksu nie było, ale i tak świetne było hahah ;D nie mogę się doczekać nn (nie poganiam ;)). <3
  Super tłumaczysz, też chciałabym tak umieć angielski. :)

  Kukardka, xoxo

  + www.ellizabeth-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie mogę się doczekać aż któreś z nich powie "Kocham Cię" *.* On jest taki słodki jak mówi do niej
  "Księżniczko" mgfgsygy. Czekam na następny ;D udanej wycieczki!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 41. O boże!kocham !hsjzvdksvjs ! jesteś świetna i dziękuje że tłumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 42. dsjjsjxahajaj <3 mam nadzieje ze wytrzymam do soboty, juz czekam z utęsknieniem na następny rozdział :o <3 dziękuje za wspaniale tłumaczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Koooooocham cie a rozdzial jak zwykle cudowny. Dziekuje ze tak szybko dodalas , naprawde cie podziwiam :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Podobało, podobało...haha..
  A I UDANEJ WYCIECZKI ŻYCZĘ! ;)

  Dangerous Darkness

  OdpowiedzUsuń
 45. Woooa hahaha. To bylo zajebiste *_* hahaha.
  dobra. Poczekamy na ten sex xd @GrandMcBer

  OdpowiedzUsuń
 46. tak blisko, tak blisko hahaha. kelsey mnie naprawde przeraża, wszystko musi wiedzieć hahahahaha. czekam na nastepny <3

  OdpowiedzUsuń
 47. kocham to po prostu. jestes wielka dziewczyno. juz nie moge sie doczekac kolejnego

  OdpowiedzUsuń
 48. O wow zboczency. Wszedzie zboczency xD I tak mi sie podobalo :D
  @DreamJariana

  OdpowiedzUsuń
 49. 8] bożeeeeeee.

  OdpowiedzUsuń
 50. BFJUDISWOQALSJKWMNBREHWUASJMDENSHJUAI *.* Siedzę na Wosie i mam zaciesz :D uuuu, kocham, kocham, kocham TO!
  Seks pewnie będzie za 2-3 rozdziały :D Tzn, mam nadzieję ;P
  -@luuuvmyswaggy

  OdpowiedzUsuń
 51. omg!
  do soboty kochanie ♥
  @ShawtyManeJB98
  ps. świetnie tłumaczysz!

  OdpowiedzUsuń
 52. Rozumiem :) też sama prowadzę boga i chodź nie jest tak popularny jak twój to też nie lubię pytań kiedy nowy rozdział albo miałaś dzisiaj dodać więc sama nie męczę. Co do tego rozdziału to genialny *___* czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 53. hihi, jaki cudowny!
  miłej wycieczki życzę :)
  Czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 54. omg. tak blisko było haha x nie moge się doczekać kolejnego *-*

  @brightsselena x

  OdpowiedzUsuń
 55. Damy radę do soboty.Baw się dobrze na wycieczce.

  OdpowiedzUsuń
 56. No mogliby sobie dać na wstrzymanie i nie poganiać z rozdziałami. Masz swoje życie, obowiązki więc trzeba to uszanować.
  Ja cierpliwie czekam na każdy rozdział :) No dobra! Czasami mniej cierpliwie ale CZEKAM :D

  Rozdział świetny! Nie było seksu ale to nic...bo i tak się przecież działo! I to ogólnie było takie sweet, że mu zaufała i w ogóle :D
  No ciekawa jestem co będzie next hi hi :D

  Ps. Miłej wycieczki :D :* <3

  @ameneris.

  OdpowiedzUsuń
 57. awwww, nie wytrzymam do soboty! :D no ale miłej wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Detka_BieberPl18 czerwca 2013 12:22

  czekałam na to hahah to było gorąceeeee hahahah

  OdpowiedzUsuń
 59. jasne że nam się podobało, jeszcze pytasz?!

  OdpowiedzUsuń
 60. nie było seksu fakt ale i tak mi się podobało, haha.
  Miłego tłumaczenia :)
  @heartforbiebss

  OdpowiedzUsuń
 61. WOW! Strasznie mi się podobało <4

  OdpowiedzUsuń
 62. milej wycieczki :))x

  OdpowiedzUsuń
 63. wkurzyłam się na Kelsey, ale potem się śmiałam, lolz.
  @swaggiemasta

  OdpowiedzUsuń
 64. Cudowny, jak zawsze ;* Udanej wycieczki:)

  OdpowiedzUsuń
 65. Przeczytałam już wczoraj, ale na telefonie, więc nie dodawałam komentarza. Jednak dodam teraz :*
  Boże rozdział jest perfekcyjny *-*
  z niecierpliwością czekam na następny <3
  /@potatossy

  OdpowiedzUsuń
 66. Seksu nie było ,ale i tak pikantny klimacik się zrobił! :)
  Z niecierpliwością czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 67. ohhhh cudowne hahaha nastepny rozdział sex haha czekma no nowy NN <3

  OdpowiedzUsuń
 68. Aaaaaaaaa ale sie fajnie czyta ! :))

  OdpowiedzUsuń
 69. "- Wyglądasz lepiej, panda."
  Buahahahahahahahaha
  Tu nie wytrzymałam i musiałam wybuchnąć śmiechem.:D
  Rozdział jest świetny-jak zwykle.:D
  Nie moge się doczekać następnego.^
  I nie przejmuj się,wiem,że takie poganianie jest męczące,ale kij im wszystkim w oko!
  I tak jesteś świetna,że piszesz dzień w którym dodasz rozdział.:>
  Jesteś świetna.xoxo
  @OMB_OMJ

  OdpowiedzUsuń
 70. ejqiwjrwekhnfejrfbhjerfbhqerjfbhefbrkjfnarehj *.*

  OdpowiedzUsuń
 71. Kto wejdzie? http://bieebs-believe.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam..Jest was tu wiele proszę powiedzcie czy się nadaje do pisania bloga..?

  OdpowiedzUsuń
 72. Jezu jak ja kocham to czytac ♥ kocham cie i dziejuje ze tlumaczysz. Nie moge doczekac sie nastepnego ;) ♥

  OdpowiedzUsuń
 73. Awwwwww. Super ! <3 Czekam na nn. ;)

  @SkaylerW

  OdpowiedzUsuń
 74. jhikfuasghuifgdkhgks *.*
  @Danger12345678

  OdpowiedzUsuń
 75. Jednym słowem GORĄCO :)

  OdpowiedzUsuń
 76. hdftuisf Tak bardzo ich uwielbiam *___*

  OdpowiedzUsuń
 77. Matkoooo *.* KOOOOCHAM <3

  OdpowiedzUsuń
 78. dsdsfsdv sfcsdcsdfsbjfbcs! chcę 31 tu i teraz! :c to jest z.a.j.e.b.i.s.t.e.
  ps. zapraszam do mnie na http://whenpainismixedwiththemusic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. KOCHAM <3 jklsjshsyuspi *__*

  OdpowiedzUsuń
 80. to jest zajebiste <33 jasdhnbfi nie mogę się doczekać następnego :D

  OdpowiedzUsuń
 81. Uwielbiam! Kurcze. Jak płynnie i z przyjemnością się to czyta. Zero jakichkolwiek błędów, pisane estetycznie. Nic dodać nic ująć! :) Niesamowite! Czekam na kolejny <3

  TO JUŻ TRZECI ROZDZIAŁ CZ.II NA http://our-heart-ache.blogspot.com/ ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 82. Super opowiadanie :) A oto moje opowiadanie :) mam nadzieje, że wejdziecie :)http://american-nightmare-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. suuper !! nie mogę się doczekać następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 84. O boooże *.*

  Hahah :D

  Mam 100 komentarz <33 ! :D

  Świetne ! :)

  OdpowiedzUsuń
 85. KOOOOOCHAM <3 @kejti_

  OdpowiedzUsuń
 86. jesteś już w czasie wycieczki i jutro wracasz, ale co tam. miłej wycieczki - opóźnione, przepraszam. rozdział wspaniały i już nie mogę doczekać się kolejnego.

  OdpowiedzUsuń
 87. Ja chcę następny !! <3 Boje się już myśleć co będzie jak się opowiadanie skończy :(

  OdpowiedzUsuń
 88. Ckhcigxigxigxigxigxohdfhnxfjnxrdbigv !!! KOCHAM TO <3

  OdpowiedzUsuń
 89. Kocham to *.*
  Z-A-J-E-B-I-S-T-E
  Dziękuje że to tłumaczysz..
  Much love, @ily_lovato_

  OdpowiedzUsuń
 90. http://postarajsiebieber.blogspot.com/zaprasam do mnie . COś o podobnej tematyce

  OdpowiedzUsuń
 91. Jesteś ciekawa mojego bloga? Bloga całkowicie innego? Niech nie zmyli was nasza nazwa. Ten blog jest inny. Blog opowiada o dziewczynie, która ma amnezję? O dziewczynie, która żyję już tysiące lat? O dziewczynie, która boi się swojego przeznaczenia? O dziewczynie, która ucieka?
  I jest On. Najpierw go nie pamięta... aż do pocałunku, który wszystko zmienia. I nagle, wszystkie mury się burzą. Przypomina sobie wszystko i jest tak jakby ...
  Obudziłam się i mam poważne kłopoty, bo ściga mnie sama śmierć!
  Śmierć, miłość, nienawiść... To wszystko znajdziesz na moim blogu!

  www.hate---and---love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. ejjj kiedy nowy? :'( Bo już tęsknię trochę bardzo mocno :D

  OdpowiedzUsuń
 93. asdfgdfsfgbstgsrttttrgrtgsrt kocham

  OdpowiedzUsuń
 94. Świetny ten rozdział !! ;3 już nie mogę się doczekać następnego ! ;) *.*

  OdpowiedzUsuń
 95. Dooodaaaj juuż <3 czekaaam cały dzień :c

  OdpowiedzUsuń
 96. Boze ooo kocham to dzieki, ze tlumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 97. Zaczęłam pisać bloga na którym znajdują się najlepsze polskie blogi i tlumaczenia, Twojego bloga czytam już od dawna i bardzo mi się podoba, dlatego też postanowiłam go tam zamieścić ---> http://najlepsze-blogi-i-tlumaczenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 98. Jejkuu , on i są boscy *.*

  OdpowiedzUsuń
 99. kjncldsbclidas nie wierze <3
  W końcu doszło do czegoś więcej między nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 100. najcudowniejsze co mnie w życiu spotyka to czytanie takiego fanfika :D

  OdpowiedzUsuń